E diel, 29 Janar, 2023

Ide kombinimi me veshje të thjeshta të vjeshtës

- Advertisement -

Pas disa muajsh veshjesh të veshjeve të gjalla të verës dhe printimeve aventureske – shumë prej nesh e përdorin vjeshtën si një kohë tu kthyer te veshjet klasike.

Në këtë periudhë të vitit, ne zakonisht kthehemi te printimet e kontrolluara dhe një gamë ngjyrash më të heshtura.

- Advertisement -

Shpesh në vjeshtë, veshjet më të thjeshta janë më të besueshmet – veçanërisht duke marrë parasysh që moti mund të duket se ndryshon në mënyrë dramatike brenda disa orësh.

Disa veshje lehtë mund të përzihen dhe të kombinohen, kështu që do të jeni në gjendje të krijoni shumë versione të ndryshme të këtyre klasikëve të vjeshtës.

Më poshtë gjeni tetë ide kombinimesh:

- Advertisement -

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...