E martë, 24 Maj, 2022

I riu nga Shqipëria ofendon rëndë kosovarët: Janë pa fe e pa besë, do t’i vras si serbi

spot_img
- Advertisement -

Një video që po qarkullon në rrjetin social tik tok tregon një të ri nga Shqipëria që shfaq urrejtjen e tij për kosovarët.

Ai i quan shqiptarët nga Kosova njerëz pa fe e pa besë, e madje kalon edhe në kërcënime duke thënë “do ti vras si serbi”.

- Advertisement -

“Unë nuk i du kosovarët, si serbi do të bëhem, pushën në krah dhe do ti vras”, dëgjohet duke thënë ai.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Si të shkruash / Ernest Hemingway: Shtatë këshilla

Më 1984 Larry W. Phillips ka botuar “Ernest Hemingway on Writing“, një përmbledhje të...

E thotë shkenca: Njerëzit optimistë jetojnë më gjatë

Mbetet ende e paqartë se si optimistët e minimizojnë dozën e tyre të stresit....

Aspak Anjshtajni: kush është mendja më e madhe e të menduarit në histori?

Lindi në Uzbekistan dhe ndërroi jetë në Afganistan… A e dini se kush është mendja...

Fotografi Bujar Gashi përfaqëson Kosovën në ekspozitën ndërkombëtare

Fotografi Bujar Gashi, është përzgjedhur të përfaqësojë Kosovën në ekspozitën ndërkombëtare me pjesëmarrës të...