E enjte, 9 Shkurt, 2023

Çfarë reagim i pabesueshëm i gruas, shikoni si e godet macën

- Advertisement -

Çmendet gruaja në Ankara.


Pa pritur e pa asnjë shkak, ajo siç ishte duke kaluar në rrugë, ndalet dhe futet brenda një ambjenti privat duke goditur një mace.

- Advertisement -

Por gruaja nuk ndalet këtu. Pasi largohet ajo kthehet sërish duke e goditur këtë herë me çantë.

Videoja është përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale duke sjellë edhe reagime të ashpra nga qytetarët.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Këto janë pjesët e trupit të cilat mund të zbulojnë sa jeni inteligjent: A jeni ndër të mençurit?

Ka rezultuar që truri juaj nuk është i vetmi tregues i nivelit tuaj të...

Fëmijët e parë të familjeve janë më inteligjentë

Një studim gjerman shpjegon arsyen. Sipas tij, koeficienti i intelektit (IQ) ulet me 1,5%...

Përdoruesit e Twitter “të ndarë në dysh” rreth rezultatit të kësaj detyre matematikore

Në rrjetin social Twitter është nxitur një debat për shkak të një problemi matematikor...

Biologu kosovar zbulon insekt të rrallë në Kosovë, e quan “njeriu i pamençur”

Në laboratorin e tij brenda Universitetit të Prishtinës, Halil Berisha po shikon me shumë...