E enjte, 30 Mars, 2023

Shokuese: 5-vjeçari përplaset përtoke nga mundësi i peshave të rënda

- Advertisement1-

Një djalë 5-vjeçar është përplasur me fuqi për tokë dhe ka pësuar lëndime nga një mundës profesionist, gjatë një eventi të organizuar në Meksikë.

Videoja shfaq Einar Cruzin i cili performonte si “Einar El Vikingo” duke qëndruar i shtrirë në tokë, derisa vogëlushi i identifikuar si Mateo i afrohet dhe fillon ta shtrëngoj në qafë.

- Advertisement -

 

E duket se Einar El Vikingo ishte zemëruar që kishte humbur luftën, dhe në një moment e kapi vogëlushin dhe e përplasi me tërë forcën për toke.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...