E hënë, 26 Shtator, 2022

I ati i refuzoi atësinë, vogëlushja përlot me dëshirën për të ëmën

- Advertisement -

Amila është një vajzë 14 vjeçare nga Tirana, e cila kishte një histori dhe një dëshirë mjaft prekëse.


Prindërit e Amilës ishin divorcuar teksa ajo ishte 2 muajshe, babai I saj nuk e pranoi kurrë atësinë dhe sot që ajo është 14 vjeç nuk ka pasur kontakte kurrë me të.

- Advertisement -

Siç shprehet dhe Amila e ka parë vetëm një herë nga larg por nuk e njeh. Për të nënë dhe baba është bërë pikërisht nëna e saj,të cilën ka vendosur të surprizojë sot. Mes lotësh e ëma ka treguar se nuk e ka penguar kurrë të takojë të atin, por kështu ka qenë dëshira e tij.

Ajo kërkon që të kalojë një ditë të lumtur dhe “Më Thuaj një Dëshirë” ka vendosur ti çojë në një qendër tregtare si dhe disa ditë pushime për të kaluar sa më shumë kohë bashkë.

Për më tepër ndiqni episodin e plotë:

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...