E martë, 24 Maj, 2022

Huqjet më qesharake të fëmijëve teksa fryjnë qirinjtë e ditëlindjes

spot_img
- Advertisement -

Festa e ditëlindjes është shumë e preferuar nga fëmijët.


Prerja e tortës dhe fryrja e qirinjëve është momenti më i mirë i kësaj feste.

- Advertisement -

Por, ky moment shpesh mund të përcjellet me situata të sikletshme dhe qesharake.

Huqjet më qesharake të fëmijëve teksa fryjnë qirinjtë e ditëlindjes:

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Momente tmerri në kopshtin zoologjik, vogëlushja bie në strofkën e arinjve

Momente paniku në një kopësht zoologjik ku një vajzë e vogël ra brenda një...

E dhimbshme: Hyn për t’u larë, vdes një fëmijë në kanalin e “Ibër Lepencit” në Mitrovicë

Një fëmijë (i mitur) është gjetur pa shenja jete në kanalin e “Ibër Lepencit”...

Pas 8 vjetësh, familja me 12 fëmijë bashkohet si dikur

Të mbledhur në studion e programit “E diela shqiptare” në Tv Klan, rubrika “Ka...

Pse është e rëndësishme që fëmijët të mbajnë syze dielli në plazh?

Rrezet UV me të dyja tipet A dhe B mund të jenë shumë të...