E diel, 4 Dhjetor, 2022

Historia e pabesueshme: Vetëm 23 vjeçe, por ka 11 fëmijë

Një nënë e re që tashmë ka 11 foshnje, por jo të gjitha të lindura prej saj, shpreson të ketë dhe dhjetëra të tjerë me ndihmën nënave zëvendësuese, shkruan Mirror.


Christina Ozturk, 23 vjeçe, jeton me milionerin e saj, pronarin e një hoteli, Galip Ozturk, në qytetin bregdetar të Batumit në ish-republikën sovjetike të Gjeorgjisë, ku kjo praktikë është e ligjshme.

- Advertisement -

Pasi patën 10 foshnje, përfshirë edhe atë që kjo grua e re lindi natyrshëm, çifti vendosi të kërkonte ndihmën e nënave zëvendësuese.

Ata përmendën në rrjetet sociale se donin të paktën 105, por më vonë pranuan se numri ishte ende një shaka.

Të gjithë kandidatet e mundshme kalojnë përmes këshillimit dhe nënshkruajnë letra ligjore para se të mbeten shtatzënë me fëmijë që vijnë gjenetikisht nga Christine dhe burri i saj.

- Advertisement -

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

21 aftësi që çdo fëmijë duhet t’i mësojë para moshës 10 vjeçe

Kur fëmija juaj shkon në shkollë atje i mësojnë atij lexim, shkrim dhe aritmetikë.  Por...

Hapet aplikimi për shtesa për fëmijët e lindur më 2009

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka njoftuar të premten se është hapur aplikimi...

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...