E hënë, 26 Shtator, 2022

Hello world!

- Advertisement -

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

SBASHK e Qeveria, të betonuar në qëndrimet e tyre, nxënësit po pësojnë

Këshilli grevist i kryesuar nga Rrahman Jasharaj i SBASHK-ut është takuar sot me kryeministrin...

Gjyshërit mbajnë konferencë, kërkojnë që të ndërpritet greva në arsim

Mëngjesin e sotëm pensionistët e Kosovës mbajtën mbledhjen e kryesisë përmes së cilës kërkuan...

Qeveria dhe SBASHK-u ende pa vullnet për dialog social, kërkohet ndryshimi i Ligjit për greva

Viti i ri shkollor i ka gjetur mësimdhënësit në grevë. Tashmë kur kanë kaluar...

Rrahman Jasharaj: Qeveria po i kërcënon komunat që ta ndërpresin grevën

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës, Rrahman Jasharaj, deklaroi se...