E martë, 28 Mars, 2023

Harrojini kurorat klasike në derën e shtëpisë, pse nuk provoni këto?

- Advertisement1-

Sa ditë mbetën? 10 dhe Krishtlindjet do të festohen përsëri.

Nëse ende nuk i keni përfunduar zbukurimet e festave të fundvitit, atëherë ja ku jemi për t’ju dhënë edhe disa ide të thjeshta që mund t’jua bëjnë festën më të bukur.

- Advertisement -

Çdo gjë fillon që nga dera e shtëpisë, ndaj në të duhet të qëndrojë e varur diçka që paralajmëron atmosferën festive, por edhe zbukurimet që janë vendosur në brendësi të shtëpisë. Këtë vit, për t’u larguar nga kurora klasike, ne ju propozojmë disa modele minimale dhe të thjeshta, por mbi të gjitha, të bukura.

- Advertisement -

Këto kurora nuk është e thënë t’i vendosni vetëm në derën e shtëpisë, por edhe në oxhak apo në një kënd festiv që keni krijuar në sallonin tuaj.

- Advertisement -

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...