E hënë, 26 Shtator, 2022

Grupit të motoçiklistëve nga Prishtina ju ndodh e papritura, bien në lloç të gjallë / VIDEO

- Advertisement -

Grupi i motoçiklistëve “Enduro Bung” nga Prishtina planifikoi të kishte një vikend me plotë adrenalinë, por jo çdo gjë i shkoi sipas planit.


Teksa ata po testonin fuqinë e motorëve të tyre, për një moment i gjithë grupi ra në një pellg balte të madh në fshatin Kishnicë, jo shumë larg kryeqytetit.

- Advertisement -

Edhe pse situata e krijuar ishte mjaftë e vështirë, ky grup shokësh e mori çdo gjë me sportitivitet, ku incizuan gjithë ngjarjen dhe pastaj e publikuan në faqen e tyre ku edhe u bë virale duke marrë shumë komente, pëlqime dhe shpërndaje.

Atyre iu nevojitën dy ditë që të largonin motorët e tyre nga balta dhe nuk e kishin aspak të lehtë.

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjuha shqipe e varfër, a do të flasim në të ardhmen veç me emoji?

Emojit janë këtu dhe janë këtu për të qëndruar, duke u zhvilluar e përmirësuar...

Universiteti shtetëror i Floridas shkruan për ekonomisten nga Prishtina

Universiteti Shtetëror i Floridas (FSU) ka shkruar sot për këngëtaren Adelina Emini, e cila...

Emocionohet pasi sheh veten në fotografi me këmbë zbathur në shkollë: E kisha kthy prapë atë kohë…

Shpesh prindërit na flasin për kohën kur kanë qenë fëmijë dhe kushtet në të...

10 matematicienët më të mëdhenj të të gjitha kohërave

Matematika, vjen nga greqishtja e lashtë që do të thotë “studim”, “shkencë”. Shpeshherë është...