E shtunë, 1 Prill, 2023

Gruas pa fat i ikën balona e ditëlindjes bashkë me paratë

- Advertisement1-

Në internet është publikuar një video që për dikë mund të jetë qesharake, por ngjarja sigurisht e ka mërzitur protagonisten.

Një grua nga Skocia, e cila po e festonte ditëlindjen, fillon që ta zgjidhë një balonë të mbushur me helium. Ngjitur me balonë ishin edhe disa kartëmonedha që gjithsej bënin 100 funte, por ato ishin fshehur nën tullumbace.

- Advertisement -

Nëna e dy fëmijëve, Nikki Walker, me ngazëllim filloi ta hapte dhuratën e ditëlindjes që ia dha nëna e saj, e cila nuk pati mundësi të merrte pjesë në festë, shkruan Daily Mail.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...