E martë, 22 Qershor, 2021

Gruaja shtatzënë bie në koma, kur zgjohet gjen surprizën më të bukur

Një grua, e cila kaloi në gjendje kome 10 muaj më parë, u zgjua dhe zbuloi se është nënë e një vajze të vogël.

37-vjeçarja Cristina Rosi, nga Monte San Savino, në Toskanë, ishte 7 muajsh shtatzënë kur pësoi një atak në zemër dhe ra në koma, korrikun e vitit të kaluar.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Si të ktheheni në majat e karrierës si nënë

Të riktheheni në rrugën e duhur me karrierën tuaj mund të jetë e vështirë...

Këshilla për nënat: Gjashtë pyetje që duhet t’ia bëni vajzës suaj

Nënat dhe bijat gjithmonë kanë marrëdhënie të veçanta Nëse nuk dini nga të filloni, po...

Shqetësimi i ndikimit të vaksinave tek qumështi i gjirit

Ka shqetësime të shumta për sigurinë e vaksinave kundër koronavirusit, sidomos kur flitet për...

Pyetja më e shpeshtë e nënave: Në cilin muaj të jetës duhet ta çoj beben në plazh?

Mund të shkoj në plazh me fëmijën tim? Kjo është një nga pyetjet që...