E premte, 24 Mars, 2023

Gruaja rrezikon jetën për të bërë video virale, rrëshqet drejt ujvarës mes gurëve e shkëmbinjëve

- Advertisement1-

Një video tejet interesante por edhe e rrezikshme është publikuar në rrjetet sociale, ku paraqet një grua duke rrëshqitur mes shkëmbinjëve.

Ajo niset nga një lartësi dhe përfundon në ujë, çka jo pak rrezikon jetën e saj.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...