E enjte, 30 Mars, 2023

Gruaja kthehet vetë nga materniteti dhe zbulon që burri është arratisur me nënën e saj

- Advertisement1-

Një nënë e re u kthye nga spital vetëm me foshnjën e saj për të kuptuar se i dashur ishte arratisur me nënën e saj.


Jess Aldridge, 24 vjeçe, u tradhtua nga partneri Ryan Shelton, 29-vjeç. Çifti jetonte në një banesë të mbështetur nga nëna e të resë. Brenda disa javësh nga zhvendosja e tyre, 44 vjeçarja, filloi të flirtonte me Ryan. Dhe, në kohën kur Jess erdhi në shtëpi me Rubenin e porsalindur, ata kishin ikur së bashku dhe ishin zhvendosur në një shtëpi të re 30 milje larg.

- Advertisement -

Kur Jess u përball me mamanë e saj, ajo ngriti supet dhe tha: “Ne nuk mund të ndihmojmë atë me të cilin dashurohemi“. Jess i tha The Sun: “Ishte tradhtia e fundit. Ju prisni që një gjyshe e re të dashurohet me foshnjën – jo me babanë e saj. Ajo duhet të ishte një gjyshe e mirë për dy fëmijët e mi dhe të kujdesej për ta, por në vend të kësaj ajo vendosi të dashurohej me të dashurin tim”.

Jess kishte jetuar me Ryan për tre vjet pasi u takua në internet.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...