E enjte, 30 Mars, 2023

Grejsi Lita sprovon vetën edhe si prezantuese, sa bukur ia del / VIDEO

- Advertisement1-

Grejsi Lita është ndër këngëtaret më të njohura për fëmijë.


Për festën e 1 Qershorit këtë vit ajo ka sprovuar vetën edhe si prezantuese.

- Advertisement -

Këtë e ka konfrimuar ajo vet përmes një postimi në Facebook ku ka treguar se i kanë besuar të prezantoj festivalin e “Qendra Kombëtare e Kulturës për Fëmijë”.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...