E enjte, 9 Shkurt, 2023

Gledis Krosa, automekaniku 10 vjeçar nga Ferizaj

- Advertisement -

Është vetëm 10 vjeçar dhe tash e një kohë e bën punën e automekanikut.

Ndiqeni në emisionin Ora 7 në Klan Kosova, rrëfimin e djaloshit 10 vjeçar nga Ferizaj, Gledis Krosa, i cili po e ushtron këtë zanat.

- Advertisement -

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...