E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Genta Ismajli zbulon gjininë e binjakëve që po pret

- Advertisement -

Genta Ismajli po bëhet nënë për herë të parë.


Ndonëse fillimisht e mbajti të fshehur shtatzëninë e saj pak javë para lindjes Genta e ka konfirmuar shtatzëninë e saj duke treguar se pritja e ëmbël po i shpërblehet asaj dhe Ustës me dy binjakë.

- Advertisement -

Këngëtarja ka organizuar një baby shower ku ka treguar se ajo dhe Usta po bëhen prindër të një djali dhe një vajze.

Gëzimin e madh të tyre çifti e ndanë edhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...