E diel, 24 Tetor, 2021

Genta Ismajli po bëhet nënë, publikohen pamje nga “baby shower” që këngëtarja ka organizuar

Genta Ismajli dhe Usta shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.


Ndonëse vetë artistja nuk ka bërë të ditur gjininë, por është përfolur se Genta do të bëhet nënë e binjakëve.

Tani ajo ka mbajtur edhe festën para ardhjes në jetë të fmijëve të saj, ku dhe kanë publikuar pamjet e para nga kjo festë.

Genta dhe Usta ka vite që janë në lidhje dashurie, derisa në një intervistë të dhënë kohë më parë këngëtarja zbuloi se historia e tyre ishte dashuri në shikim të parë.

Kujtojmë se lajmin për shtatzëninë, Genta Ismajli e konfirmoi vetëm disa ditë më parë, përmes një klipi të realizuar në Tiranë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Sa qënka rritur! Loredana na shkriu zemrat me këtë foto të Hanës

Loredana është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar. Ndërkaq...

4 shenjat që tregojnë se një grua po vuan nga depresioni

Pasi e mban një bebe në bark për 9 muaj, vjen momenti i shumëpritur,...

Vjosa Berisha flet për betejën me kancerin: Jam ende në terapi dhe pastaj do të shohim efektin

Regjisorja Vjosa Berisha muaj më parë foli për luftën e saj me sëmundjen e...

Shtatzënia: Duhet t’i thoni kafes po ose jo

Pyetja nëse dhe në çfarë mase marrja e kafeinës gjatë shtatzënisë përbën një kërcënim...