E shtunë, 1 Tetor, 2022

FOTOT e fëmijëve të VIP-ave shqiptarë me veshje popullore: O sa mirë me qenë shqiptarë

- Advertisement -

Me rastin e 108-vjetorit të Pavarësisë, personazhet e njohur të ekranit kanë publikuar në profilet e tyre në rrjetet sociale, fotografi të fëmijëve duke uruar gjithë shqiptarët për këtë ditë të veçantë.

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, kandarë me ndjekësit fotografi të djalit të saj, i cili është i veshur me rroba popullore.

- Advertisement -

FOTOT e fëmijëve të VIP-ave shqiptarë me veshje popullore: O

“????????

Urimet me te sinqerta nga familja jone per kete #28nentor ndryshe..

- Advertisement -

Ne Shqiptaret kemi treguar qe gjithmone i kemi dale balle cdo sfide , cdo lufte …

Me shume besim e zemer qe 28 nentori tjeter do te na gjej me te lumtur ??..deri atehere.. ,Gezuar dhe bekime per te gjithe Shqiptaret kudo qe jane?”, shkruan Vesa në postimin e saj.

FOTOT e fëmijëve të VIP-ave shqiptarë me veshje popullore: O

- Advertisement -

Këngëtari i njohur, Robert Berisha, ka postuar në “Instastory” një video të vajzës së tij, Renee, e cila gjithashtu shfaqet me rroba popullore. Ndërkohë në duar mban dy flamuj, atë të Kosovës dhe të Shqipërisë.

“Urime festën e flamurit. Shpirti i babit, patriotja jeme je ti”, ka shkruar Roberti në video.

FOTOT e fëmijëve të VIP-ave shqiptarë me veshje popullore: O

E veshur po popullore është edhe vajza e reperëve të njohur, Loredana dhe Mozzik. “O sa mirë me qenë shqiptarë”, ka shkruar Lori në foton e së bijës, të cilën e ka publikuar në profilin e “Instagram”-it të Hanës.

FOTOT e fëmijëve të VIP-ave shqiptarë me veshje popullore: O

Nga ana tjetër, ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana, ka postuar një fotografi të flamurit shqiptar dhe krahas saj shkruan: “Urime 28 Nëntori !!! ??”.

FOTOT e fëmijëve të VIP-ave shqiptarë me veshje popullore: O

FOTOT e fëmijëve të VIP-ave shqiptarë me veshje popullore: O

FOTOT e fëmijëve të VIP-ave shqiptarë me veshje popullore: O

FOTOT e fëmijëve të VIP-ave shqiptarë me veshje popullore: O

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...