E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Fotografi të vjetra të grave që bëjnë gjëra të çuditshme në emër të bukurisë

- Advertisement -

Industria e bukurisë po rritet çdo ditë, dhe kjo sepse njerëzit do të bëjnë gjithçka që duhet për tu dukur dhe ndjerë të rinj dhe të bukur.

Sidoqoftë, nëse mendoni se ky është një trend i ditëve të sotme – gaboni plotësisht! Kur shikoni prapa në histori, ka pasur shumë praktika të çuditshme të modës dhe bukurisë që do t’ju lënë pa fjalë.

- Advertisement -

Ne kemi mbledhur një koleksion të fotografive të cilësisë së mirë që paraqesin gra duke bërë gjëra shumë të pazakonta në mënyrë që të duken bukur.

Disa nga këto aktivitete janë thjesht të çuditshme, ndërsa të tjerët janë gazmore.

Cila ju duket më qesharaku dhe cila është pa kuptim? Shikoni më poshtë këtë koleksion të fotografive të vjetra të grave që bëjnë gjëra të çuditshme në emër të bukurisë:

- Advertisement -

- Advertisement -

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Nga Arbër Paçarizi: Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën

Nga Arbër Paçarizi: "Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën, andaj nëse...

Pas 8 vjetësh, familja me 12 fëmijë bashkohet si dikur

Të mbledhur në studion e programit “E diela shqiptare” në Tv Klan, rubrika “Ka...