E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Foshnja në Florida ka lindur “më 3/21, në ora 3:21 dhe në kodin e zonës 321”

- Advertisement -

Carter Kerr është një bebe me fat, pasi ai lindi në 3:21 pasdite, më 21 mars në kodin 321 të Florida, sipas Spitalit Cape Canaveral.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, foshnja e porsalindur, me peshë prej rreth 4 kilogramësh, është e para për prindërit e rinj, Charish dhe Justin.

- Advertisement -

“Carter, lindur në 321 (kodi rajonal) më 21 mars, 2021, në 3:21 pasdite është gjithashtu e mahnitshme”, ka thënë nëna, Charish, në një njoftim për shtyp.

“Përvoja ime në Spitalin Cape Canaveral ka qenë e shkëlqyeshme me të gjithë infermierët dhe të gjithë stafin”, ka shtuar ajo.

Spitali gjithashtu vë në dukje se dhoma e foshnjës së porsalindur ka pamje nga Bregu Hapësinor i Floridës, ku njerëzit mund të shikojnë lëshimin e raketave pas numërimit “3-2-1”.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...