E enjte, 30 Mars, 2023

Fermeri nervozohet keq, me eskavator e shkatërron një veturë që ju kishte parkuar te toka

- Advertisement1-

Një fermer ka shkatërruar një veturë me ekskavator të vogël, pasi që pronari i saj e kishte lënë të parkuar në portën e pronës së tij.


Videoja e postuar në Facebook, shfaq pronarin e veturës Elliott Johnson, që ishte dëshmitarë i shkatërrimit të mjetit të tij me ekskavator, transmeton Telegrafi.

- Advertisement -

Burri gjysmë lakuriq që besohet të jetë Johnson, mundohet ta ndalojë fermerin i cili ishte nervozuar që i është bllokuar porta për tu futur në pronën e tij – kështu derisa tenton t’i del përpara ekskavatorit – rrëzohet në tokë.

E sikur kjo të mos mjaftonte, fermeri nga Yorkshire i Anglisë edhe disa herë ia godet mjetin për t’u siguruar që është shkatërruar plotësisht – dhe t’i jep leksion për herët e tjera.

 

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...