E premte, 24 Mars, 2023

Fëmijët me intelegjencë superiore – flet psikologia Ariana Isufi

- Advertisement1-

Këtë javë për Kids of Kosova, psikologia Ariana Isufi flet për fëmijët me intelegjencë superiore.

Për më tepër ndiqeni videon:

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nagavci: Po fuqizojmë komponentin e orientimit dhe këshillimit në karrierë

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, sot ka qëndruar në Podujevë ku ka përuruar Qendrën...

Nxënësi Olt Bajrami do t’a përfaqësojë Kosovën në garat ndërombëtare të Fizikës

Nxënësi i Gjimnazit Natyror “Xhavit Ahmeti”, paralelja XI-6 ka zënë vendin e dytë në...

Skender Krasniqi, nxënës i shkollës “Gjon Buzuku” në Prizren zë vendin e parë në garat e Fizikës në Kosovë

Shoqata kosovare e fizikës ka shpallur rezulatet përfundimtare të Olipmiadës për vitin 2023. Vendin e...

Shpallen rezultatet finale të Olimpiadës kosovare në fizikë: Këta janë nxënësit fitues

Shoqata kosovare e fizikës ka shpallur rezulatet përfundimtare të Olipmiadës për vitin 2023. Nxënësit të...