E martë, 4 Tetor, 2022

Fëmija bie në mënyrë dramatike në dysheme, sikur të ishte shtyrë nga dikush

Një video virale e një foshnje në Karolinën e Veriut “që shtyhet nga një fantazmë” po zhbëhet nga ekspertët, të cilët pretendojnë se e ashtuquajtura takim i mbinatyrshëm nuk është asgjë tjetër përveç mashtrimit digjital.

Klipi i postuar në rrjetet sociale muajin e kaluar nga Fort Bragg e Shelby Paterson, tregon një foshnjë dhe nënën e saj në shtrat. Krejt papritur, foshnja rrëzohet prapa, sikur të ishte shtyer nga dikush, shkruan NY Post.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...