E diel, 17 Janar, 2021

Familje artistësh! E vogla e Lyrical Son po ndjek që tani hapat e babit

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Lyrical Son është një prej reperëve më të dashur shqiptarë, i cili numëron hite në repertorin e tij dhe mijëra ndjekës në llogarinë e tij në Instagram.


Reperi mundohet të jetë herë pas here aktiv në rrjete sociale dhe shumica e postimeve që ai ndan, i dedikohet familjes së tij të bukur me të cilën është tepër i lidhur.

Paralelisht me suksesin e famën, ai ka krijuar edhe familjen e tij dhe lë kokën për të bijat, të cilat i shohim shpesh në llogarinë e tij në Instagram.

Vajza e tij e vogël, Erika, duket se ndan të njëjtin pasion me të atin për muzikën dhe këtë na e ka treguar bashkëshortja e reperit, Gresa.

Në një video të publikuar në InstaStory, Erika shfaqet duke krijuar disa tinguj në kitarë, të cilët duket se i shijon shumë.

Kjo video sigurisht që është ripostuar edhe nga reperi, të cilit duhet t’i jetë bërë zemra mal!

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Kujdes! Fotot e fëmijëve që nuk duhet t’i postoni kurrë në rrjetet sociale

Vitet e fundit, prindërit kanë një tendencë gjithnjë e në rritje për të postuar...

Historia tragjike e nënës me 4 fëmijë, vdes 11 ditë pasi lind vajzën

Një 31-vjeçare ka ndërruar jetë disa ditë pasi lindi fëmijën e katërt duke lënë...

Pa e ditur, vogëlushi mbante në sirtatin e tij kopertinën më të shtrenjtë në botë

Një kopertinë e artistit belg Hergé, me në qendër reporterin Tintin, që iu dhurua...

VIDEO simpatike që tregon sa shumë qeni e do një fëmijë

Kush është miku, apo shoku më i mirë i njeriut? Qeni, me siguri. Qeni...