E shtunë, 25 Qershor, 2022

Etrit Mazrekaj – nxënësi që e do poezinë, por synon të bëhet edhe një futbollist i njohur

spot_img
- Advertisement -

Gazeta Online “Kids of Kosova” dhe “Albanian Kids Education”, në cikëlin e prezantimeve të nxënësve talent të shkollës fillore “Dardania” në Prishtinë, sonte (16 maj 2021) prezanton një nxënës tjetër tejet të talentuar.

Etrit Mazrekaj nxënës i klasës V/2 me mësuese Elenë Stublla, flet për talentet e tij, futbollin dhe poezinë.

- Advertisement -

Në videon e mëposhtme që mund ta shikoni, prezantuesja Rea Hoxha (nxënëse e klasës V/2) ka intervistuar për “Kids of Kosova dhe Albanian Education Today”, nxënësin Etrit Mazrekaj i cili flet për futbollin, poezinë dhe synimet që ka.

VIDEOINTERVISTA e plotë:

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Rea Hoxha, nxënëse e shkollës ‘Dardania’ fiton bursë nga ISP: Synoj të bëhem dizajnere apo prezantuese

Është një nga nxënëset më të mira të shkollës “Dardania”, vijon mësimet në klasën...

Anja Rexhepi – supertalentja që synon të bëhet pianiste dhe piktore

Gazeta Online “Kids of Kosova” dhe “Albanian Kids Education”, në cikëlin e prezantimeve të...

Jora Halili dhe Drejta Asimi, dy nxënëset nga shkolla “Dardania” që ëndërrojnë të bëhen balerina

Gazeta Online “Kids of Kosova” dhe “Albanian Kids Education”, në cikëlin e prezantimeve të...

Afërdita Visoka, nxënëse e shkollës “Dardania” në Prishtinë – synon të bëhet balerinë dhe piktore

Gazeta Online “Kids of Kosova” dhe “Albanian Kids Education”, në cikëlin e prezantimeve të...