E premte, 24 Mars, 2023

Ensar Baca, fiton vendin e dytë në Vihuela Fest

- Advertisement1-

Sot në “Festivalin Mbarëkombëtar Të Këngës Për Fëmijë” Vihuela Fest edicioni i V|| Ensar Baca, rrembeu çmimin e dytë.


Kështu kanë bërë të ditur prindërit e Ensarit, përmes një postimi në Facebook.

- Advertisement -

“Faleminderit Juris për flerësimin dhe falënderim i veqant për ArtiRec për një këngë brilante të punuar për Ensarin.
Sukseset e tua asnjëher mos mungofshin biri im, ti më bënë krenare në ç’do paraqitje tëndën.
Kënga më e re e Ensarit- Don’t Stop fillim i mbarë ??”, ka shkruar nëna e tij në Faebook.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...