E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Emrat më të çuditshëm që prindërit kanë vendosur për fëmijët

Mos bëni këto zgjedhje për fëmijën tuaj

Sipas gazetes “Penn Undergraduate Law” këto emra të mëposhtëm janë cilësuar për këtë vit si emrat më të çuditshëm dhe jo të bukur që prindërit i kanë vendosur fëmijëve të tyre.

- Advertisement -

Kështu që nëse jeni në pritje të ëmbël bëni mirë të lexoni njëherë emrat e mëposhtëm!

Adolf Hitler

Marijuana Pepsi

- Advertisement -

Fellony

Merika

Lucifer

Pilot Inspektor

Brutus

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...