E premte, 24 Mars, 2023

Emrat më të bukur që milionerët kanë vendosur për fëmijët e tyre

- Advertisement1-

Ne të gjithë duam që fëmijët tanë të fillojnë jetën në mënyrën më të mirë, por a ju ka shkuar ndonjëherë ndërmend që vetëm zgjedhja e emrit të duhur të foshnjës mund ta ndihmojë vogëlushin tuaj të bëhet i pasur dhe i suksesshëm?

Epo, mund të jeni me fat pasi një studim i ri ka zbuluar emra foshnjash milionerë për djem dhe vajza që lidhen personat më të njohur dhe të suksesshëm

- Advertisement -

Emra bebash milionerë për djem

William

Amancio

- Advertisement -

Warren

Karlos

Jeff

- Advertisement -

Elon

Larry

Lawrence

Michael

Charles

Davidi

Gerald

Romake

Charles

Richard

Emra bebash milionerë për vajza

Laurene

Xhaklin

Liliane

Alisa

Christy

Xhorxhina

Salma

Xhina

Yelena

Irisi

Susanne

Abigail

Mukia

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...