E shtunë, 25 Mars, 2023

Emocionuese: Moderatori përlot të motrën për herë të parë: Je shpatulla ku vë kokën

- Advertisement1-

E ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ishte Frensi Muça. Gjatë fjalës së saj ajo foli për eksperiencën e mëmësisë, si nënë e një vajze 8 javëshe.

Gjatë intervistës, Bieta i tregoi se një buqetë me lule kishte ardhur për të, e më pas menjëherë u shfaq në ekran një video mesazh.

- Advertisement -

Ishte vëllai i Frensit, moderatori Arjon Muça, ai që i bëri një surprizë së motrës. Arjoni i shprehu të gjithë dashurinë e mirënjohjen që ka për Frensin, ndërsa nuk nguroi të ndajë disa kujtime nga fëmijëria e tyre.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...