E mërkurë, 29 Mars, 2023

Emisioni “ShqipArt”, i ftuar Redi Toska – violinist nga Fieri / VIDEO

- Advertisement1-

Sonte nga ora 20:00 i ftuar në emisionin “ShqipArt” me Ejza Hoxha në Kids of Kosova është i ftuar Redi Toska, një violinist i talentuar nga Fieri nga Shkolla e Muzikës “Jakov Xoxa” në Fier??


Violinisti Toska në bisedën me Ejzan flet për karrierën e tij, dhe planet për të ardhmen…

- Advertisement -

Shikojeni më poshtë emisionin e plotë:

 

 

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

INTERVISTË| Mësuesi Elhami Hasani nga Cernica e Gjilanit: Mësimdhënësit duhet të testohen – por është e rëndësishme nga kush?

Punën si mësimdhënës e ka nisur nga viti 1999, pra nga përfundimi i luftës....

INTERVISTË| Vlora Kozhani: Mburrem që mbaj mbi supe titullin e mësimdhënëses

Vjen nga një familje që një jetë i ka dedikuar arsimit shqip. Ka ndjekur...

INTERVISTË| Profesori Beqir Letaj: Dalja në pension më emocionoi shumë, nuk mund t’i frenoja lotët kur u ndava me nxënësit

Ditë më parë doli në pension profesori nga Prizreni, Beqir Letaj, i cili një...

INTERVISTË| Gjokë Tahiri, drejtor i shkollës “Hysni Zajmi” në Gjakovë: Mësimdhënësit u mashtruan, rritja veç 50 euro është demoralizim për ta

Mësimdhënësit janë shprehur të zhgënjyer me rritjen që përfituan sipas koeficientit të ri të...