E shtunë, 8 Maj, 2021

Emisioni “ShqipArt”, e ftuar: Mikaela Xoxa – balerina nga Fieri

Sonte në emisionin “Shqip Art” në Kids of Kosova me Ejza Hoxha është e ftuar balerina Mikaela Xoxa nga qyteti i Fierit.


Mikaela flet për karrierën e saj të deritanishme si balerinë dhe pretendimet që ka për të ardhmen.

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Elenë Stublla, mësuesja shembull – angazhohet dhe në zbulimin e talentëve të vegjël

Është një mësuese e re, por me plotë vullnet për punë. Përveç punon jashtëzakonisht...

Vetëbesimi tek fëmijët – Flet psikologia Ariana Isufi

Këtë javë psikologia Ariana Isufi për “Kids of Kosova” trajton rëndësinë "vetëbesimi tek fëmijët".  Psikologia...

Erika Sinani, 16-vjeçarja nga Prishtina – një flautiste me të ardhme të ndritur

Nga mosha 5-vjeçare është marrë me muzikë dh tani studion instrumentin e flautës.  Synimi i...

Egoizmi te fëmijët – flet psikologia Ariana Isufi

Egoizmi te fëmijët është tema që do të trajtohet këtë javë. Psikologia Ariana Isufi e...