E martë, 31 Janar, 2023

Emisioni “ShqipArt”, e ftuar Kristiana Veshaj – këngëtare nga Vlora / VIDEO

- Advertisement -

Këngëtarja nga qyteti i bukur i Vlorës, Kristiana Veshaj, është e ftuara në emisionin “ShqipArt”, me Ejza Hoxha.

Këngëtarja Veshaj në bisedën me Ejzan flet për karrierën e saj, dhe planet për të ardhmen…

- Advertisement -

Shikojeni më poshtë emisionin e plotë:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

INTERVISTË| Fadil Curri: Dy ngjarjet që nuk do t’i harrojë kurrë si mësimdhënës

Nga Albanian Kids Education Nuk i kanë mbetur as dy vite deri në pensionim. Por...

INTERVISTË| Agim Agushi: Karriera ime si mësimdhënës dhe rekordet që synoj t’i arrijë në zhonglim me top

Nga Albanian Kids Education Një profesor i dalluar i matematikës dhe një rekordmeni i Guinness...

INTERVISTË| Drejtori i shkollës private të Mjekësisë “Imperium”, Egzon Ratkoceri: Prioriteti ynë, shkollimi cilësor dhe punësimi i nxënësve me rezultate të mira

Nga Albanian Kids Education Secili prind dëshiron më të mirën për fëmijët e tyre, por...

INTERVISTË| Besianë Musmurati: Procesi i zgjedhjes së drejtorëve e zv.drejtorëve të shkollave në Prishtinë 100% transparent

Nga Albanian Kids Education Rekrutimi i mësimdhënësve, drejtorëve e zv.drejtorëve të shkollave në Kosovë çdo...