E shtunë, 1 Tetor, 2022

Emisioni “ShqipArt”, e ftuar Iris Rexhaj – balerina nga Fieri / VIDEO

- Advertisement -

Sonte në emisionin “ShqipArt” në Kids of Kosova është e ftuar një vajzë tejet e talentuar.


Përballë prezantueses të Kids of Kosova – Ejza Hoxha do të jetë Iris Rexhaj, balerina nga qyteti i Fierit që është edhe valltare e Ansamblit “Myzeqeja”.

- Advertisement -

Ajo do të na flet për karrierën e saj…

Për më tepër ndiqeni videon:

 

- Advertisement -

 

 

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Edhe një tjetër mërgimtar, i gatshëm t’ua jap nga 100 euro mësuesve

Mërgimtarët po vazhdojnë të tregojnë gatishmëri për t’i ndihmuar mësuesit kosovar. Edhe Fitim Krasniqi, nga...

INTERVISTË| Xhevahire Krasniqi, mësuesja e prekur dy herë me kancer: Si e luftova dhe ju riktheva familjes e nxënësve

Është prekur dy herë me kancer, por sot fatmirësisht gëzon shëndet të mirë dhe...

INTERVISTË| Dr.Lumnije Kqiku kosovarja e parë që preku majat e shkencës: Si e kujtoi hyrjen në librin enciklopedik më prestigjioz në botë

Është nga Gjilani por jeton në Austri nga ku nuk i ndahet shkencës e...

INTERVISTË| Zv.ministri Dukagjin Pupovci: Ligji i ri do të sjellë rritjen e pagave në arsim

Çështja e shamisë në shkolla, greva në arsim në prag të vitit të ri...