E shtunë, 1 Tetor, 2022

Ëmbëlsira speciale për festa

- Advertisement -

Në kuadër të medias Kids of Kosova (www.kidsofkosova.net) do të jetë edhe rubrika RECETA E MAMIT.

Në videon më poshtë mund të shikoni si bëhet ëmbëlsirë speciale për festa.

- Advertisement -

Receta përgatitet nga Gresa dhe Shpresa Behluli.

Kids of Kosova është pajtuar me këngëtaren Gresa Behluli që recetat që prezantohen në kanalin e saj You Tube të publikohen edhe në portalin tonë.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Lavdim Hamiti: ta që po premtojnë se me 1 janar 2023 fillon së zbatuari Ligji i Pagave po rrejnë

Gazetari Lavdim Hamiti ka komentuar votimin e mbi 50% të mësimdhënësve që janë deklaruar...

SBASHK e Qeveria, të betonuar në qëndrimet e tyre, nxënësit po pësojnë

Këshilli grevist i kryesuar nga Rrahman Jasharaj i SBASHK-ut është takuar sot me kryeministrin...

Gjyshërit mbajnë konferencë, kërkojnë që të ndërpritet greva në arsim

Mëngjesin e sotëm pensionistët e Kosovës mbajtën mbledhjen e kryesisë përmes së cilës kërkuan...

Qeveria dhe SBASHK-u ende pa vullnet për dialog social, kërkohet ndryshimi i Ligjit për greva

Viti i ri shkollor i ka gjetur mësimdhënësit në grevë. Tashmë kur kanë kaluar...