E mërkurë, 29 Mars, 2023

Elisart Kurmehaj nga Strellci – sa bukur e reciton vjershën për Adem Jashari / VIDEO

- Advertisement1-

Sot Kids of Kosova do t’iu prezantojë një nxënës tejet të mirë.


Fjala është Elisart Kurmehaj, që është 7-vjeçar nga Strellci, komuna e Deçanit e cila përveç se është e talentuar, ajo di mjaft mirë edhe të recitojë.

- Advertisement -

Mëposhtë shikoni sa bukur e reciton poezinë për Adem Jasharin:

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...