E enjte, 30 Mars, 2023

Elisart Kurmehaj duke recituar në festën e Abetares / VIDEO

- Advertisement1-

Media “Kids of Kosova” vazhdon të preznatojë punën e nxënësëve nga mbarë vendi.


Elisart Kurmehaj, nga Strellci, komuna e Deçanit së fundmi ka mbajtur festën e Abetares në shkollën ku ndjek mësimet.

- Advertisement -

Prindërit e tij kanë dërguar videon nga prezantimi që ka bërë Elisarti të cilën mund ta ndiqni më poshtë.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...