E premte, 7 Tetor, 2022

Ejza dhe Olsi me një super performancë / VIDEO

Ejza Hoxha dhe Olsi Sherifaj, janë emra të njohur jo veç në qytetin e Fierit, por edhe në mbarë Shqipërinë.


Ejza, ndërkaq ka bërë emër edhe në Kosovë pasi është edhe prezantuese e “Kids of Kosova”.

- Advertisement -

Si fëmijë që kanë talent, Ejza dhe Olsi performojnë në show rinor “Pse 8 me 2” në Tv Apollon në Fier.

Ndiqeni performancën e tyre:

 

- Advertisement -

 

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Edhe një tjetër mërgimtar, i gatshëm t’ua jap nga 100 euro mësuesve

Mërgimtarët po vazhdojnë të tregojnë gatishmëri për t’i ndihmuar mësuesit kosovar. Edhe Fitim Krasniqi, nga...

INTERVISTË| Xhevahire Krasniqi, mësuesja e prekur dy herë me kancer: Si e luftova dhe ju riktheva familjes e nxënësve

Është prekur dy herë me kancer, por sot fatmirësisht gëzon shëndet të mirë dhe...

INTERVISTË| Dr.Lumnije Kqiku kosovarja e parë që preku majat e shkencës: Si e kujtoi hyrjen në librin enciklopedik më prestigjioz në botë

Është nga Gjilani por jeton në Austri nga ku nuk i ndahet shkencës e...

INTERVISTË| Zv.ministri Dukagjin Pupovci: Ligji i ri do të sjellë rritjen e pagave në arsim

Çështja e shamisë në shkolla, greva në arsim në prag të vitit të ri...