E diel, 4 Dhjetor, 2022

Egoizmi te fëmijët – flet psikologia Ariana Isufi

Egoizmi te fëmijët është tema që do të trajtohet këtë javë.


Psikologia Ariana Isufi e cila çdo javë do të përgatitë nga një temë përmes një video për Kids of Kosova, këtë javë tregon se pse fëmijët janë egoistë.

- Advertisement -

Ajo tregon faktorët që ndikojnë në këtë sjellje të fëmijëve.

 

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Sa e njohin nxënësit kosovarë matematikën? Tregon raporti

Inxhinieri, Ermal Sadiku, ka komentuar një raport të International Mathematical Olympiad, ku Kosova renditet...

A do të rifillon greva në arsim në janar? Flet Rrahman Jasharaj

Kreu i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj, ka folur për grevën e pezulluar në arsim dhe...

Studentët po bëjnë biznes ilegal me kartelat e konvikteve dhe mensës

Studentët të cilët janë banorë të konvikteve nëpërmjet rrjeteve sociale po i shesin ID...

Qeveria vjen me një njoftim për studentët që nuk i kanë marrë ende 100 euro

Disa studentë janë ankuar se ende nuk i kanë marrë shtesat, sipas vendimit të...