E enjte, 30 Mars, 2023

E ze poshtë dollapi, 3-vjeçari niset me helikopter drejt Tiranës

- Advertisement1-

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Sarandës ku një fëmijë 3-vjeçar është zënë poshtë nga dollapi.


Ngjarja ka ndodhur në rrethana ende të paqarta, ndërsa fëmija është transportuar menjëherë drejt spitalit të qytetit.

- Advertisement -

Duke qenë se mjekët e spitalit të Sarandës e kanë vlerësuar gjendjen e fëmijës të rëndë, është njoftuar helikopteri i urgjencës për ta transportuar drejt Tiranës.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...