E diel, 5 Shkurt, 2023

E tmerrshme: Nxënësi në Prishtinë ther me thikë një nxënëse

- Advertisement -

Një nxënës i shkollës dyshohet se nga pakujdesia-aksidentalisht e ka lënduar me një mjet të mprehtë viktimën femër kosovare nxënëse e po të njëjtës shkollë.

Rasti ka ndodhur dje në rrugën “Isa Kastrati”, Prishtinë, ku viktimës i është ofruar ndihma mjekësore, rasti në procedurë hetimore.

- Advertisement -

“Një mashkull kosovar nxënës i shkollës dyshohet se nga pakujdesia-aksidentalisht e ka lënduar me një mjet të mprehtë viktimën femër kosovare nxënëse e po të njëjtës shkollë. Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore, rasti në procedurë hetimore”, njoftoj policia.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Shkencëtari nga Deçani sjell një vizion të ri shkencor në Fizikë

Shkencëtari nga Deçani, Naim Krasniqi me punë dhe banim në Francë, ka botuar librin...

Ankohen studentët për kushtet në konvikte: Ka mungesë të ujit e internetit, banjot e papastërta

Mungesa e ujit të nxehtë, papastërtia në banja, mungesa e internetit të rregullt, janë...

E FUNDIT: “Do ta dërgojmë në Kushtetuese Ligjin e Pagave, nëse nuk plotësohen kërkesat për rritje të koeficientit”

Qeveria e Kosovës në fillim të kësaj jave bëri publik koeficientin në vlerë të...

22 libra që duhet të lexoni patjetër në jetë

1.“Për kë bien këmbanat” – Ernest Hemingueji Një nga veprat më të mira Heminguejit, “Për...