E mërkurë, 28 Shtator, 2022

E tmerrshme: Një grua shtatzënë e me një fëmijë 5 vjeç, po jeton në një shtëpi të pabanuar tek Liqeni në Mitrovicë

- Advertisement -

Një pamje vërtetë tmerruese vjen nga pjesa e Liqenit Akumulues në Mitrovicës.

Një qytetar ka adresuar një shqetësim të madh që ka hasur vet ai, shkruan Jepi zë.

- Advertisement -

Sipas tij në këtë shtëpi që shihet në video, po jeton një grua që është në moshë të re, me një fëmijë 5 vjeçar.

Nga pamjet e dërguara në “Jepi zë”, shihen gjësendet e kësaj gruaje që i ka vendosur brenda një dhome pa dyer dhe dritare.

- Advertisement -

Brenda shihet një karrocë e fëmijëve, disa lodra dhe ushqim i përgatitur.

Raportuesi ka treguar përJepi zë” se kjo grua i kishte kërkuar shtëpi për strehim diku, por ai i kishte ndihmuar ta rregullojë këtë shtëpi duke vendosur disa blloka dhe jastëk për ta mbrojtur pak nga të ftohitit.

Poashtu ai tregon, se gruaja i ka thënë se përveç fëmijut që ishte i moshës 5-vjeçare, ajo ishte edhe shtatëzënë.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...