E martë, 31 Janar, 2023

E tmerrshme: Rrahen me grushte nxënëset e një shkolle në Pejë

- Advertisement -

Një rrahje mes disa vajzave ka ndodhur sot në një shkollë në Pejë.

Kështu, të paktën, ka bërë të ditur një lexues i Klan Kosova, i cili ka dërguar edhe pamje të momentit të rrahjes.

- Advertisement -

 

Ndërkaq, policia kanë thënë se ky rast nuk është raportuar te ta dhe se nuk kanë informacione për një ngjarje të tillë.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Në mungesë të kuadrit, nuk ka mësim në gjimnazin e matematikës

Nxënësit e gjimnazit “Matematikë dhe Informatikë” në Shkup edhe javën e dytë të gjysmë-vjetorit...

ORCA: Senati i UP-së ka shpallur plagjiatorë profesorët Bujar Dugolli e Ardian Kastrati

Organizata për rritjen e cilësisë në arsim (ORCA), përmes një njoftimi për media ka...

Sindikatat reagojnë për mos publikimin e vlerës së koeficientit: Qeveria po tallet, nuk i harrojmë këto lojëra

Kryetari i Sindikatës së Pavarur të Administratës së Kosovës, Ali Gashi ka thënë se...

Çfarë “befasie” po përgatit Kurti për punëtorët e sektorit publik – a do zbulohet deri në mbrëmje vlera e koeficientit?

Sot është dita e fundit e muajit janar dhe vlera monetare e koeficientit të...