E martë, 24 Maj, 2022

E rëndë: Lanë foshnjën me ujë të nxehtë, duke i shkaktuar vdekjen, arrestohet nëna e gjyshja

spot_img
- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi. Nënë e bijë akuzohen se kanë larë në ujë të nxehtë foshnjën 15 muajshe dhe për pasojë kjo e fundit ka ndërruar jetë.

Mendohet se nëna e të miturës dhe gjyshja e saj, e lanë foshnjën vajzën me ujë të nxehtë duke i shkaktuar edhe vdekjen.

- Advertisement -

Pasi e parë situatën e rëndë, nënë e bijë kanë dërguar në spital foshnjën, por kjo e fundit nuk mundi të mbijetonte.

Të dyja, nënë e bijë tashmë ndodhen pas hekurave për neglizhencë ndaj të miturës.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...

Pse janë të rëndësishme hormonet e qumështit të gjirit?

Qumështi i gjirit përmban më shumë sesa thjesht kalori dhe lëndë ushqyese. Në fakt, është...

‘I dashur fëmija im i dytë, më fal! Me dashuri, mami’

I dashur fëmija im i dytë, Kurrë s’duhet të të kisha krahasuar me vëllanë tënd...

5 arsye pse duhet të dilni/udhëtoni më shpesh me mamanë tuaj!

Nga dashuria pa kushte te këshillat e përditshme, prania e mamave është një bekim...