E martë, 24 Maj, 2022

“E premtja me Lejlan”, të ftuara Suela, Arisa dhe Stina

spot_img
- Advertisement -

Këtë javë në emisionin “E premtja me Lejlan” janë të ftuara 3 vajza që tregojnë vizatimet e tyre që kanë bërë.


Ndiqeni më poshtë bisedën që ka zhvilluar Lejla me mysafiret e saj, Suelan, Arisan dhe Stina:

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Etrit Mazrekaj – nxënësi që e do poezinë, por synon të bëhet edhe një futbollist i njohur

Gazeta Online “Kids of Kosova” dhe “Albanian Kids Education”, në cikëlin e prezantimeve të...

Rea Hoxha, nxënëse e shkollës ‘Dardania’ fiton bursë nga ISP: Synoj të bëhem dizajnere apo prezantuese

Është një nga nxënëset më të mira të shkollës “Dardania”, vijon mësimet në klasën...

Anja Rexhepi – supertalentja që synon të bëhet pianiste dhe piktore

Gazeta Online “Kids of Kosova” dhe “Albanian Kids Education”, në cikëlin e prezantimeve të...

Jora Halili dhe Drejta Asimi, dy nxënëset nga shkolla “Dardania” që ëndërrojnë të bëhen balerina

Gazeta Online “Kids of Kosova” dhe “Albanian Kids Education”, në cikëlin e prezantimeve të...