E enjte, 9 Shkurt, 2023

“E premtja me Lejlan” – Nxënësit e shkollës “Mihail Grameno” në Fushë Kosovë mbjellin lule për Ditën e Tokës

- Advertisement -

Dje ka qenë Dita e Tokës.


Për këtë ditë prezantuesja e “Kids of Kosova” Lejla Miftari në emisionin e saj “E premtja me Lejlan” ka pasur të ftuar nxënësit e klasës 3/8 të shkollës fillore “Mihail Grameno” në Fushë Kosovë.

- Advertisement -

Në videon më poshtë mund të shikoni aktivitetin:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Publikohet lista me 8 mësimdhënësit e ri të pranuar nga Komuna e Suharekës

Komuna e Suharekës ka publikuar rezultatet e konkursit për 8 mësimdhënës. Në tabelat më poshtë...

Kuvendi nesër shqyrton koeficientin e pagave, kërkohet që vlera të jetë 120 euro

Kryetarja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila ka deklaruar se Kryesia e...

Shkarko dhe instalo softuerin më të përparuar për gjuhën shqipe – Kulla e shqipes 2.0

Kulla e shqipes është softueri më i përparuar për gjuhën shqipe, i domosdoshëm për...

Gani Bytyqi zgjedhet mësuesi më i dalluar i shkollës “Rudolf Walther” në Dejnë të Rahovecit

Shkolla fillore “Rudolf Walther” në Dejnë e Dobidol ka zgjedhur Gani Bytyqin si mësuesin...