E shtunë, 26 Nëntor, 2022

“E premtja me Lejlan” – një prezantim fantastik në gjuhën angleze nga Lejla Miftari

Lejla Miftari është një nxënëse e dalluar. Ajo po tregon cilësitë edhe si prezantuese dhe po ia del me mjaft sukses.


Këtë javë në emisionin e saj “E premtja me Lejlan” në Kids of Kosova ajo bën një prezantim fantastik në gjuhën angleze të një restauranti.

- Advertisement -

Për më tepër ndiqeni emisionin:

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nagavci: Konkursi për 20 inspektorë në MAShT do të jetë i hapur deri me datë 6 dhjetor

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka njoftuar se konkursi për 20 inspektorë në MAShT...

Përplasje e re MASHT-SBASHK – tash për shkëputjen e kontratës kolektive

Asesi të ulet 'gjakrat' mes minsitres Arbërie Nagavci dhe kryesindikalistit të arsimit, Rrahman Jasharaj. Tashmë...

Ministrja Nagavci jep një lajm fantastik: 2 milionë euro për 2 mijë bursa STEM

Minsitrja Arbërie Nagavci ka dhënë një lajm tejet të mirë. Ajo përmes një postimi në...

Ligji i ri i Pagave: Këta janë koeficientët për mësimdhënësit

Sot në mbledhjen e 109 të Qeverisë së Kosovës është miratuar Ligji i ri...