E hënë, 3 Tetor, 2022

“E premtja me Lejlan”, të ftuar Leon Kastrati dhe Suela Kutllovci/ VIDEO

Leon Kastrati dhe Suela Kutllovci nga Fushë Kosova janë të ftuar sonte në emisionin “E premtja me Lejlan” që trasmetohet në Kids of Kosova dhe Gjirafa.


Leoni dhe Suela në intervistën me Lejlan flet për kursin Eureka ku mësohen lëndën e matematikës, kimisë.

- Advertisement -

Për më tepër ndiqeni intervistën e Lejlas me Leonin dhe Suelan:

 

 

- Advertisement -

 

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Edhe një tjetër mërgimtar, i gatshëm t’ua jap nga 100 euro mësuesve

Mërgimtarët po vazhdojnë të tregojnë gatishmëri për t’i ndihmuar mësuesit kosovar. Edhe Fitim Krasniqi, nga...

INTERVISTË| Xhevahire Krasniqi, mësuesja e prekur dy herë me kancer: Si e luftova dhe ju riktheva familjes e nxënësve

Është prekur dy herë me kancer, por sot fatmirësisht gëzon shëndet të mirë dhe...

INTERVISTË| Dr.Lumnije Kqiku kosovarja e parë që preku majat e shkencës: Si e kujtoi hyrjen në librin enciklopedik më prestigjioz në botë

Është nga Gjilani por jeton në Austri nga ku nuk i ndahet shkencës e...

INTERVISTË| Zv.ministri Dukagjin Pupovci: Ligji i ri do të sjellë rritjen e pagave në arsim

Çështja e shamisë në shkolla, greva në arsim në prag të vitit të ri...