E enjte, 22 Prill, 2021

“E premtja me Lejlan”, e ftuar Sibora Hoxha / VIDEO

Sibora Hoxhaj 9 vjeqare në klasën e katërt në shkollën “Selman Riza” është e ftuar sonte në emisionin “E premtja me Lejlan” që trasmetohet në Kids of Kosova dhe Gjirafa.


Lejla intervistën me Siboran e ka zhvilluar në gjuhën angleze, ndërsa ajo ka talent për artin.

Për më tepër ndiqeni intervistën:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Emisioni “ShqipArt”, e ftuar: Mikaela Xoxa – balerina nga Fieri

Sonte në emisionin "Shqip Art" në Kids of Kosova me Ejza Hoxha është e...

Dhuna mes nxënësëve në shkolla – flet psikologia Ariana Isufi

Dhuna në shkolla është një dukur shqetësuese në shkollat tona. Psikologia Ariana Isufi e cila...

Flet psikologia Ariana Isufi: Rëndësia e lojës tek fëmijët

Këtë javë psikologia Ariana Isufi për "Kids of Kosova" trajton rëndësinë e lojës tek fëmijët. Psikologia...

Emisioni “ShqipArt”, e ftuar Anisa Dervishi konkurrente e “Albania Got Talent”

Këtë javë e ftuar në emisionin "Shqip Art" me prezantuese Ejza Hoxha është e...