E diel, 5 Shkurt, 2023

“E premtja me Lejlan” – e ftuar Selina Kastrati që jeton në Zvicër / VIDEO

- Advertisement -

Selina Kastrati nga Zvicra 6 vjeçare është e ftuara e radhës në emisionin “E premtja me Lejlan”.


Selina na tregon sa shumë e do artin dhe leximin si dhe macen e saj të quajtur Mimi.

- Advertisement -

Ndiqeni më poshtë emisionin:

 

 

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Këshilla për të tërhequr dhe mbajtur vëmendjen e nxënësve gjatë orës mësimore

Nga Zihnie Kaçaniku Gurmani Këshilla për të tërhequr dhe mbajtur vëmendjen e nxënësve gjatë orës...

Drejtori i shkollës fillore “Naim Frashëri” në Banjë të Malishevës jep një njoftim për nxënësit dhe mësimdhënësit

Shkolla fillore "Naim Frashëri" në Banjë të Malishevës ka njoftuar se mësimi fillon nesër...

Ministrja Nagavci: Edukimi në fëmijërinë e hershme – një nga prioritetet e MASHTI-t

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, edukimi në fëmijërinë e hershme është një nga prioritetet...

Rrahman Jasharaj: Vlera e koeficientit 105 nuk është ajo që kemi pritur, kemi shpresuar 120

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit (SBASHK), Rrahman Jasharaj ka folur për herë...